ציוד לבריכות שחיה

החלק השני של היום בסדרה זו עוסק במה לקחת בחשבון כשאתם שוחים בבריכה על הנכס שלכם. אנו נסתכל מקרוב על כמה מציוד הבריכה הטובים ביותר כדי להפיק את המרב מאימון המים שלך.

בריכות שחייה הן סביבה אידיאלית לספורט

אך ישנן גם כאלו שעדיין אינן מנוסות במים. זו הסיבה שאנחנו כאן כדי להציג בפניכם כמה מציוד אימון הבריכות הטובים ביותר הקיים בשוק כיום. אימוני התנגדות במים יכולים להיות מעט שונים ממה שאתה רואה לרוב בשיעור אירובי מים. אם כבר מדברים על משקולות: כשמדובר בבריכות שחייה וציוד אימונים, משקולות מים קצת שונות ממשקלים רגילים. קטע זה של תרגילים וציוד לבריכת השחייה מסייע באימון התנגדות, כמו גם ביכולת לרפא פציעה ובמגוון דברים אחרים.

בעוד הבריכות התחתונות דורשות תחזוקה לא מבוטלת

הציוד הנכון יכול להפוך את תחזוקת הבריכה לרוח. בשילוב עם משאבה ומערכת פילטר, ערכת תחזוקת בריכה מכילה את כל מה שאתה צריך כדי לשמור על הבריכה שלך במצב טוב. הוא מצויד גם בכל המחברים, הצינורות והצינורות הדרושים לחיבור המשאבה.

בריכות BM Wemple כוללות מרפסת בריכה בקומת הקרקע המסייעת לך לייפות את הגינה שלך כמשקפת את הסגנון האישי שלך. ערכת תקרה וגדר כוללת אלמנטים מקיר לקיר – עד ציוד לבריכה שאולי לא נחוץ לבריכה מעל הקרקע.

אנו זמינים גם ליישומים כימיים ואחרים

ומייצרים מגוון רחב של מוצרים לשימוש במגוון רחב של יישומים תעשייתיים ומסחריים. למידע נוסף על בריכת השחייה והמתקנים בבריכות BM Wemple או ליצירת רשימת ספקים מותאמת אישית משלך, בקר ב Thomas Discovery Discovery, המספק מידע אודות שירותים דומים אחרים. אנו מיוצרים בבריטניה, כמו גם ספקים רבים אחרים של ציוד בריכה ומוצריהם.

יש מגוון רב כשמדובר במתקני בריכה

בקר במשרדנו או התקשר אלינו למידע נוסף על דרכים לשיפור הבריכה בחצר האחורית שלך. לקבלת מידע נוסף על שמירת הבריכה ומאובטחת עבור כל המעורבים, אנא צרו קשר עם צוותי הבריכות והספא של דולפין כדי ללמוד על שירותיהם. עיין במדריך האבטחה שלנו לבריכה כדי שתוכל לקנות את הציוד המתאים למניעת טרגדיות. ניתן גם להתקשר לבריכות וספא BM Wemple P בטלפון 0800 745 8500 או 1-800 כדי לבדוק את השאלות הנפוצות או לבקר במשרד. 755 מניות יותר מדי אנשים היו בחצר האחורית ובבריכות השחייה בשנים האחרונות.

תחזוקת בריכה הכרחית זו מאפשרת לך לבדוק את התוכן הכימי של המים בבריכה שלך כדי להבטיח סביבה בטוחה. משאבות, פילטרים וכיסויים לבריכה הם גם אביזרים חיוניים בכדי לשמור על הסדר בבריכה.

ציוד לבריכה כמו משאבות ורחפנים יוצרים לולאה רציפה שמעבירה מים דרך המסנן וגם מפיצה כימיקלים לתיקון ומחזירה מים מסוננים ומתוקנים חזרה לבריכה

כלורנים מפזרים כלור על ידי שמירת קו כלור שטוח בבריכה שלך, ומערכות בריכות מים מלוחים מפזרות את הכלור. כל שעליך לעשות הוא לבדוק את מי בריכת השחייה שלך מדי שבוע ולהתאים פחות או יותר כלור, להוסיף מלח במידת הצורך או להתאים את תכולת הכלור במערכת בריכת מי המלח לא יותר ממחצית הערך הרגיל.

בקש מיזם הבריכה שלך לפני שתעסיק אותו להבין מתי משהו לא עובד כמו שצריך ומתי להתקשר אליו. שאל אותם כמה שעות זה ייקח והפוך וכיבוי יעיל של המים מדי יום.

אם אתה זקוק לאיש מקצוע

כדי לשחזר את ציוד הבריאות שלך ואת הפונקציות שלך, בריכות BM Wemple יכולות גם לעזור לך. עבור לחנות אייס המקומית שלך לקפיצה – בדוק את טמפרטורת המים לנוחותך, כולל כל ציוד התחזוקה לציוד לבריכת שחייה. אנשי המקצוע שלך יעזרו לך לשמור על הבריכות שלך נקיות ונקיות כל השנה. אם אתה זקוק לייעוץ בכל ההיבטים של תחזוקת הבריכה ותחזוקתה, פנה לחנות Aces הקרובה שלך.

כאשר מפלס המים נמוך מדי

הכימיקלים בבריכה יוצאים מאיזון וציוד הבריכה צריך לעבוד קשה יותר. אם יש לך הרבה עלים שמסתיימים בבריכה שלך, עדיף להשתמש בבריכה עם נקי. כאשר המשאבות בבריכה פועלות במהירות גבוהה יחסית, השחיינים נותרים לכודים בבריכה ומפלס המים עולה. כיסויים חצי אוטומטיים יכולים לשמש כגלגלים על עגלה או להתקין על סיפון בריכה המקיפה את הבריכות, ומשמשים לנהיגה מסודרת לבריכות שלכם.

בריכות הן תכונה די מדהימה שיש לגינה שלכם

אך לפעמים תחזוקה של ציוד בריכה יכולה להוות בעיה. בעלי בריכות רבים מגלים כי עליכם לעבוד עם קבלן בריכה בכדי לתחזק ולתחזק את הבריכה שלכם. טקסס מציעה מגוון דרכים לתחזק ולעדכן בריכות שחייה וציודן. תחזוקת הבריכות שלך הוא פרויקט שתוכל לקחת על עצמך כעובד עשה זאת בעצמך, ובטקסס יש כמה מהבריכות הטובות ביותר במדינה, כמו גם שירותי אחזקה בריכות נהדרים. כשאתה בבריכת שחייה מול כריש, זה תמיד נחמד להיות מסוגל לראות את הסביבה שלך בכל עת, במיוחד מתחת למים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן