צלילה באיי סיישל

במערב האוקיאנוס ההודי, המדינה מחולקת לשתי קבוצות גאוגרפיות עיקריות: איים חיצוניים ופנימיים. ישנם שלושה איים פנימיים, מהה, פרסלין ולה דיג, שם נמצא רוב ענף התיירות והצלילה. הם נקראים האיים העיקריים מכיוון שהם כיום ביתם של הרוב המכריע של הענף.

האיים החיצוניים המרוחקים מורכבים מחמש קבוצות של איים

כולם לא מיושבים ומציעים אתרי צלילה שלווים ובלתי מושחתים. באיים מצוקים דרמטיים, שוניות עצומות, מחוזות מוקפות חומות וקניונים הרוסים המציעים סביבה ימית מגוונת ומלאת חיים ימיים. איים אלה הם חובה מוחלטת עבור צוללנים המעוניינים לחקור קירות תלולים גדולים, צוקים ופסגות, כמו גם שברים רבים, מערות ומפרצים, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור צוללנים מנוסים.

חפשו דג מפרש כחול

דג כסף, קצות לבנים אוקיאניים, קרני מנטה, כרישי לוויתן וראייה נדירה (ומזל) של כרישי פטיש. באיים החיצוניים הנידחים משוטטים צמרות של צמחי נפוליאון, דג תוכי גיבן, קרניים, כרישי שונית וצבי נץ ירוקים. צורות של לווייתני גיבנת נפוליון, תוכים גיבנתיים, כרישי סטינגרי ושונית וצבי נץ ירוקים נפוצים.

באיים החיצוניים

היצורים הנפוצים ביותר הם דג מפרש, דג כסף, לבן, כרישי אחות, קרני מנטה וכרישי לוויתן. יתר על כן, במים סביב איי סיישל ניתן להבחין בשלושה מינים שונים של דולפינים: דולפינים מפוספסים, אשר צוללים לעומק של 700 מ 'להאכילם, דולפינים בקבוק פנטרופלי ושלושה תת-מינים של דולפינים מקור.

עונת הצלילה הטובה ביותר בסיישל

היא בין אפריל, מאי, אוקטובר ונובמבר. מרץ עד מאי ואוקטובר עד נובמבר הן העונות הטובות ביותר לביקור באיים לצלילה. אתה אמור להיות בעל ראות טובה במהלך הצלילה שלך, שכן התקופות הטובות ביותר לצלול באיים הן בערך 30 מטר במקומות רבים.

האי דרום מריאן הוא אתר צלילה מתקדם לקובה עם עומק מקסימלי של 25 מטר וזרמים חזקים. בעומק של עד 25 מטר מציעה דרום מריאנה כמה מנופי המים הטובים בעולם.

האיים החיצוניים המרוחקים המורכבים מ 74 איי אלמוגים ואיי שונית

כוללים צוקים גדולים, קרבות מוקפים חומות, שברים רבים, מערות וקניונים. האיים אינם מיושבים ומציעים אתרי צלילה שלווים ובתוליים הנגישים מספארי לייוובורד של סיישל.

ל- Liveaboard באיי סיישל יש חודש לחלום על תנאים צלולים עם ראות עד 30 מטר עוצרי נשימה

והחודש הוא אחד הטובים ביותר מבחינת נראות לצוללים באיי סיישל. זהו גם החודש בו אנו מציעים את חוויית הצלילה בקיץ, וזו עונת השיא, אז שמרו על מקומכם לפני שיימכרנו. SV Pearl מנהלת ספארי חיות במהלך תקופה זו מכיוון שהים נשאר רגוע לאורך כל החודש והסירות יכולות להגיע למקומות מרוחקים שבהם תוכלו לצלול עם כרישים וקרני מנטה.

ישנן שתי קבוצות אי עיקריות לחקור

האיים הפנימיים והחיצוניים, ואוקטובר הוא אחד התקופות הטובות ביותר לבקר בהם. צלילה באיים הפנימיים אפשרית כל השנה, אך הזמן הטוב ביותר לביקור הוא אוקטובר, נובמבר, מרץ ומאי בחיפוש אחר ים רגוע וראות טובה. מעל 100 איים של הנאת צלילה מציעים חופים חוליים לבנים, אתרי צלילה רבים ועולם תת ימי עשיר.

ארכיפלג סיישל מכיל 115 איים במערב האוקיאנוס ההודי עם חופים חוליים לבנים

הרים של נופי אי ואתרי צלילה רבים. שתי קבוצות האיים העיקריות, האיים הפנימיים והחיצוניים, מציעות צלילות לשוניות מבוססות גרניט הנפוצות יותר בשוניות טרופיות.

שוניות יפות

מים צלולים ותחתית רדודה הופכים את סיישל לאחד המקומות הטובים ביותר לצלילה. המים הרדודים והצלולים של סיישל הם מקום מצוין למתחילים שרוצים לנסות לצלול. עומק המים הוא כ -8 מ 'עד 30 מ', ושוניות הגרניט והאלמוגים העשירות ישפרו את חוויית הצלילה שלכם עוד יותר.

אחד מאתרי הצלילה הטובים ביותר בסיישל

הוא מפרץ ביו וואלון באי מאהה המהווה מקום פופולרי לצפייה וצלילה של כרישי לוויתן. בפארק הימי Bay Ternay יש כמה תצורות האלמוגים הקשות ביותר ובנק Mahe Shark הוא מקום צלילה טוב לכרישים, כרישי לוויתן, נשרים, קרניים וטונה.

האי הראשי של מהה

הוא ביתם של כמה מהחופים הטובים ביותר בסיישל והוא המרכז העיקרי לתיירות ותרבות. זהו האי הגדול ביותר בקבוצה ונוף גרניט עם סלעים, בריכות שחייה, מסיבי מערות ותצורות אלמוגים אבן. אתרי הצלילה של מאה הם מפורסמים בעולם ומציעים את אתרי הצלילה הטובים ביותר לחובבי ההריסות בסיישל.

הדוברות התאומות (12 ו -24 מטר) אידיאליות לצלילה בלילה

והמחפר הוא גולת הכותרת שנמצאת בעומק של 25 מטר בצד. הפלגה על איי האחות (גרנדה סור, האחות הגדולה, פטיט סור והאחות הקטנה) היא חוויה נהדרת, וחוסר הנגישות שלהם הופך אתרי צלילה לא תפוסים לצלילה מרגיעה.

שונית האלמוגים של אלדברה מושלמת לצוללנים מכיוון שהיא אטול האלמוגים הגדול בעולם ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. מאפיינים טבעיים רבים מהווים אטרקציה לצוללנים, ומגוון עשיר של חיים ימיים זמין לצפייה.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מפורט על צלילה בסיישל. סיישל הוא אתר צלילה פופולרי מאוד ומומלץ מאוד לצוללים המבקרים באיים.

צוללנים המבקרים בסיישל יכולים למצוא נראות מעולה על ידי ביקור באתרי הצלילה באיים השונים. צוללנים המעוניינים לצלול באיי סיישל צריכים לבדוק את האפשרויות העומדות בפניהם.

מספר מפעילי הצלילה ואתרי הצלילה הוא נמוך מספיק כדי שלא יהיה צפוף בצוללים. ישנם שני אתרי צלילה באי החיצוני, אך צוללנים לא ימצאו אתרי צלילה מעט או לא במקומות אחרים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן