קבלני שיפוצים במרכז

לצורך הקמת כביש חדש מזרח-מערבי, המחבר בין כניסה מס' 4 למרכז לוי וכביש מערב, ייסגר בהמשך החודש גם שביל בריכת הקרפיונים בין קמפוס המרכז הרפואי למועדון לומברד. החל מיום שישי, 1 במרץ, במסגרת הקמת ביתן רפואי/כירורגי מדסטאר, מדסטאר וקבלניה יסגרו את המדרכה בין כניסה 0 לכניסה 1 לאורך דרך המאגר.

החל משבת

22 ביוני, כניסה 1 ל-Reservoir Road תהיה סגורה עבור שאר עבודות הבנייה בביתן הרפואי/כירורגי החדש בבית החולים MedStar של אוניברסיטת ג'ורג'טאון. בנוסף, החל מיום שני, 22 ביולי, עבודות הבנייה במפעל החשמל המרכזי ובשדה קופר ישפיעו גם על התנועה בכביש המערבי. פרויקטי בנייה ישפיעו על הקמפוס, כולל שינוי נתיבי הליכה, רכיבה על אופניים ותחבורה, כמו גם יצירת פעילויות נוספות בקמפוס. כמו כן, תיאסר תנועת הולכי רגל בין בית החולים לאתר הבנייה.

קבלן טוב יעשה יותר מאשר רק לעקוב אחר ההוראות; הם עוזרים לך ליצור את כל האלמנטים העיצוביים הבסיסיים שאתה צריך

כדי ליצור חלל נוח. כבר מתחילת הפיתוח, נתווה את התוכנית ואת תוכניות הפרויקט כך שתדע בדיוק למה לצפות. המטרה שלנו היא לספק שירותי עיצוב ובנייה מקצועיים עם שירות לקוחות יוצא דופן, כך שתוכלו להיות בטוחים בשיפוץ מרגש וללא דאגות. ההצלחה של כל פרויקט מתחילה בצוות Sun Design האישי שלך, הכולל יועץ עיצוב, מעצב, מעצב מומחה, מעצב CAD אדריכלי ומוביל פרויקט. CAP תמנה סוכנות ESCO ומנהל פרויקטים שיסייעו לסוכנות לפי הצורך. לאחר מכן השתלטו הדיירים על הבניין כדי לבנות את מיקומם הייחודי.

הרחבת מרחב המחיה של הבית שלך פותחת אפשרויות רבות, ו-Sun Design יכול לעזור לך להוציא את הרעיונות האלה מהראש שלך לבית שנוצר במיוחד בשבילך.

פרויקט חדש נפתח ומוקצה לו מספר פרויקט CAP

הלקוחות שלנו תמיד יהיו במקום הראשון ואנחנו תמיד נעבוד קשה כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שיש. הכספים שנחסכו נועדו לשלם עבור ציוד חלופי חדש ומשופר לתקופה הנקובת בחוזה, שלא תעלה על 20 שנה. כבר מתחילת הפיתוח, נתווה את התוכנית ואת תוכניות הפרויקט כדי שתדע בדיוק למה לצפות.

הכירו את הצוות תהליך עיצוב ושיפוץ הבית המוכח שלנו מהרעיון ועד לסיומו, אנו מתגאים במתן תהליך עיצוב ושיפוץ יסודי ומוצלח.

אם הסוכנות מחליטה להמשיך בביקורת האנרגיה הטכנית, היא תגיש בקשה לסכום המצוין. ה-ESCO מבטיח שצריכת האנרגיה תישאר מתחת לקו הבסיס שנקבע במהלך הביקורת. CAP תתכונן לחתימה על מזכר הבנות עם אונסק"ו והדרך לסוכנות ולאונסקו.

סוכנות ממשלתית יכולה להגיש בקשה להשתתף בתוכנית על ידי הגשת בקשה למחלקת הבנייה והקניין של CAM

ESCO מתכננת ומתקינה ציוד ובקרה חדשים, שעשויים לכלול תאורה, ציוד מכני, אינסטלציה או מערכות בנייה אחרות המשפיעות על השימוש בשירותים. בעוד שרוב הקבלנים משליכים בצורה מסודרת אספקה בחצר, מסיאס עשה ניקיון בסיסי כל יום… לא יכולת לעשות זאת מכיוון שמישהו עשה עבודות בית.
על מנת לקרוא מידע על קבלני שיפוצים במרכז כדאי לגלוש לאתר dscpr770.co.il

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן