רובוטים לבריכות

אחד החידושים החשובים ביותר בעולם הבריכות הוא השימוש ברובוטים לבריכת שחייה. בשנים האחרונות התפוצצה הפופולריות של המתקן, כאשר עלות ההתקנה שלו נמוכה מ -1,000 דולר לחודש.

למרות שמנקי בריכות רובוטים נוטים להיות מעט יקרים יותר מדגמים אחרים

הם עמידים מאוד, מציעים ניקוי בריכה יוצא דופן ומציעים הגנה גבוהה מפני זיהום מים וסכנות אחרות. הם דורשים לחבר צינור ארוך לכל חלק בבריכה, ולא רק לתחתית הבריכה.

כדי להאריך את חיי הרובוט לבריכת השחייה שלך, שקול להשיג רחפן לבריכת השחייה לפני השטח. באפשרותך להגדיר לוח זמנים מוגדר מראש למודל הרובוט של Pool Clean שלך לעבודה, כך שהוא יכול לנקות את הבריכה כאשר אתה ישן, מנהל סידורים או מבצע פעילויות אחרות. ניתן להשתמש בניקוי בריכות רובוטים בכדי למלא את החסר ולתחזק את הבריכה עבורכם בכל הנוגע לניקוי בריכות.

הוא מסנן ומנקה את פני הבריכה ושומר על הלכלוך הנספג בשקית עפר קלה לריקון. כשהוא מוכן, הוא יוסר מהבריכה שלך וישמש כמערכת סינון מים. בנוסף, כל משטחי הבריכה ינקו ויסננו.

אם אתה קונה סוג זה של מנקה בריכות רובוטים לבריכת הסיבים האופטיים התת קרקעית שלך

ההשקעה שלך תשתלם, שכן קלות השימוש בו גם חוסכת לך כסף בהשוואה לשירות ניקיון מקצועי, ומעניק לך יותר זמן לעשות את מה שאתה רוצה וליהנות יותר מהבריכה שלך. אינך צריך להפנות גב לקיץ ולנקות את הבריכה.

רובוט לבריכת שחייה יכול לעזור להאריך את חיי הבריכה שלך ולהפחית את הצורך בתיקונים ובשירותי ניקיון בריכות

וכך לחסוך לך זמן וכסף. זה נותן לך אוטונומיה ויכול להשאיר את בריכת השחייה שלך למומחים (קרא עוד בהמשך). רובוט לניקוי בריכות יכול לחסוך לכם את העבודה וזמן ניקוי הבריכה. גם אם המנקה לא יהיה נוסף עליה, היא עדיין יכולה לעשות עבודה טובה ותעזור לך בטווח הארוך בגלל האוטונומיה שהיא מציעה.

אם יש לך תקציב ובכל זאת אתה רוצה שואב בריכות רובוטים שהופך את הבריכה שלך בקומת הקרקע ללא רבב

אנו ממליצים על בריחת הדולפינים. בעלי בתים בתקציב המחפשים רובוט לניקוי הבריכה שלהם יקבלו מחיר טוב מדולפין E10, אך אם אתם נמצאים בתקציבכם ובכל זאת אוהבים את הרעיון של מנקה בריכות רובוטים שמשאיר את הבריכה מעל הקרקע ללא רבב, אנו ממליצים בחום בריחת דולפינים.

עם הכנסת Nautilus CC לדולפין, אתה יכול לרצות את הטוב משניהם כשמדובר במנקי בריכות רובוטיים. תוכלו להירגע בנוחות של ביתכם בזמן שהוא מנקה את הבריכה באמצעות Dolphin E10, Dolphin Escape או אפילו Dolphin Aqua החדש.

זה יכול לנקות בריכה באורך של עד 30 מטר

וזה אחד הבודדים שיכולים לנקות בריכה בגודל 1,000 מ"ר ובריכה בגודל 10 מטר. ניתן להשתמש בניקוי בריכות רובוטים זה במגוון רחב של תנאים, החל מבריכה קטנה וכלה בבריכה גדולה עם קיבולת מקסימלית של 10 מטר.

הבריכה של רובר ג'וניור כוללת את כל התכונות שהייתם מצפים מבריכה רובוטית רגילה, וזו אפשרות מצוינת. אם אתם מחפשים מנקה בריכות של רובוטים מוכח, עליכם בהחלט לקנות את ה- Pool Rover Junior.

הניווט של מנקה בריכות הרובוטים נשלט באמצעות לוח האם של הרובוט, המכונה גם המוח. זה יכול לעבוד בכל כיוון, כך שתוכל להגדיר גבולות חיישנים ולבחור איך זה עובד.

אם החצר שלך מלאה בעצים, אתה רוצה סל פילטרים גדול שלא מתמלא מהר מדי, במיוחד אם אתה רוצה למלא את החצר בעצים.

תלוי כמה רחוק היציאה מהבריכה

ייתכן שרובוט לניקוי בריכות לא יוכל לחדור לאזור זה. עד עכשיו אולי שמתם לב שההמלצות שלנו זמינות בגדלים, צורות וגדלים שונים עבור סוגים שונים של מנקים לבריכה. שוחחנו עם המומחים המקומיים שלנו לאספקת בריכות כדי לגלות אילו תכונות אתה צריך ואילו רובוטים לניקוי בריכות מתאימים לך ביותר! אנו גם מסבירים למה להיזהר בעת רכישת מנקה בריכה רובוטית מעל הקרקע ועונים על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר אודות רובוטיקה לניקוי בריכות, וכן על מספר שאלות הנוגעות לבטיחות הבריכה שלך.

שחייה נושאת כמה מרובוטי הבריכה הנמכרים ביותר, כולל מגוון רובוטים לניקוי בריכות פנימיות וחיצוניות, כמו גם מגוון מוצרים אחרים. מדובר במנקה בריכה רובוטית Plug-and-Play המנקה את הבריכה בעזרת מברשת 4 PVA וצינור באורך 3.5 ס"מ.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן