שיפוץ בניינים

כלי קבלת ההחלטות התומכים בשיפוץ מבנים חדשים נוצרים על סמך ניתוח נרחב של כלי תמיכה קיימים וצרכי ענף הבנייה. המניע מאחורי יצירת כלי תומך החלטות זה היה היעדר קריטריונים מובנים להחלטה ותהליך ההכרעה בין בנייה חדשה לשיפוץ מבנים קיימים.

לאחר שיפוץ הבית שלך

אתה יכול להתקין טכנולוגיה וציוד חדשים, כמו גם לשפר את הטכנולוגיה של הבניינים שלך. שיפוצים הם לרוב זולים יותר מבנייה חדשה או שיפוצים מלאים, ושיפוצים בדרך כלל מוסיפים ערך גם למתקן או לבניין. שיפוץ בניין קיים הוא לרוב זול יותר ויש לו זמן סיום פרויקט קצר יותר מאשר בנייה חדשה. שיפוצים יכולים להוות אלטרנטיבה גם כאשר מגבלות בנייה או בעיות ייעוד מונעות בנייה חדשה.

סיוע כספי בצורת הנחות או תמריצי מס עשוי להיות מוצע במסגרת פרויקטים של שיפוץ אקולוגי או שיפוץ מבנים היסטוריים

כספי פיתוח בצורת הלוואות ומענקים זמינים לשיפוצים מלאים או אפילו לאמצעים מותאמים כמו בידוד, החלפת חלונות, מיזוג אוויר ואוטומציה של מבנים.

לרוב

פרויקטי שיפוץ מבוצעים על מנת להעלות את ערך הבניין למכירה, ולרוב מדובר בתקציבים קצרים ונמוכים יותר מפרויקטים אחרים. בעלי פרויקטים צריכים בדרך כלל לבחור בין שיפוץ מבנים קיימים או בניית מבנים חדשים. למרות שחלק מהכלים והתרגילים לתכנון בנייה פותחו בהתייעצות עם בעלי עניין, אף אחד מהכלים לא יכול לעזור לבעלי הפרויקט לבחור בין שיפוץ מבנים קיימים לחדשים על סמך קריטריונים מקיפים של קבלת החלטות.

מחקר עתידי יכול גם לשלב כלים אחרים לתמיכה בפרויקטי בנייה עם כלי קבלת החלטות שיפוץ במקום לתמוך בבנייה חדשה

תוצאות המחקר מראות שהכלי יכול לתמוך ביעילות בבעלי עניין בפרויקט בעת הבחירה בין שיפוץ מבנים קיימים או חדשים. עם זאת, אף אחד מהכלים הללו לא תומך ספציפית בבעלי פרויקטי בנייה שאחראים על בחירת מבנים חדשים או שיפוץ מבנים קיימים.

The Journal of Construction Engineering Reconstruction and New Construction Assessment Tool 2016 דן ב"רמת מאמץ" הכוללת לא רק עלות משוערת

אלא גם תכנון, היתכנות בנייה ואיכות רצויה. זה די נפוץ לראות שיפוצים המכוונים למבנים או אלמנטים ספציפיים שאולי לא עומדים בקודי בנייה מודרניים. תיקונים מסחריים כוללים לרוב תיקון או החלפה של כל חלק בבניין שעלול להיות מיושן או פגום.

שיפוץ

הוא בדרך כלל תהליך מורכב הרבה יותר מאשר שיקום או שיפוץ, שכן הוא כרוך בביצוע שינויים במבנה המבנה. שיפוץ מצריך בדרך כלל השלמת כל העבודות הקטנות הנדרשות לבניית בניין חדש. לפעמים משחזרים יכולים להתמקד בהיבטים האסתטיים יותר של פרויקט, תוך התעלמות מבעיות מבניות חשובות יותר שעלולות להתגלות יקרות מאוד.

זה יכול להיות גם בזבוז לקנות נכס שכבר נמצא במצב מקובל

שכן שיפוצים יכולים לכלול פינוי פריטים שעדיין בחיים, להוסיף רק באופן שולי לערך הנכס בעלות משמעותית. זה יכול להיות מסוכן שכן שיפוצים נוטים להיות פחות צפויים מבנייה חדשה ועלויות נסתרות רבות נותרות מחוץ לתקציב המקורי. התהליכים והשירותים הנדרשים לשיפוץ די ספציפיים וברגע החתימה על התוכניות, בניית בית חדש הופכת לצפויה יחסית.

תוכניות והיתרים שיפוץ מתקן קיים מצריך לרוב היתר בנייה והליך אימות

רוב הבנאים מתמקדים בבניית בתים חדשים, ולכן שיפוצים נוטים להיות משרה חלקית עבור בעלי מלאכה אלה. בנייה מאפס יכולה להיות אפשרות יקרה יותר מאשר שיפוץ, אבל לעתים קרובות בנייה חדשה היא האפשרות הטובה ביותר עבור הפרויקט הספציפי שלך.

לעתים קרובות ציוד וטכנולוגיות בנייה מיושנות מוחלפות ומתווספות בעיצוב מודרני ומודרני (שיפוץ מלא)

מבנים היסטוריים הם אתר נפוץ לפרויקטים של שיקום, אך גם מבנים מודרניים עוברים שיקום. שיפוץ בניינים נמצא בפריחה, כאשר למעלה מ-55 אחוזים מכלל הבנייה קשורים לשיפוץ, שימור או שימוש חוזר.

מדריך מעשי ייחודי זה נכתב על ידי המהנדס המפורסם אלכסנדר ניומן

PE, ומסביר כיצד לשפר את המבנה של כל בניין. למד את ההבדל בין שיפוץ, שיפוץ ושיפוץ בניין עם המדריך הפשוט הזה. בעלים רבים אינם יודעים את ההבדל בין שיפוץ, שיפוץ או שיפוץ, אך חשוב מאוד להבין את קנה המידה של כל אחד מהם לפני שמתחילים בפרויקט. לפני שמתחילים בשיפוץ יש לקחת בחשבון את גיל, מצב ומבנה המבנה.

בשלב זה מזהים את שטחי המבנה הדורשים שיפוץ

על פי המסמך המאושר ל' לחוק הבנייה, שיפוץ משמעו … בנייה מחדש של בניין בו מתוקנים יותר מ-25% משטח מעטפת הבניין. שיפוץ מבנה מוגדר כשחזור או מודרניזציה מבני וטכני של קומה אחת או יותר, או אפילו מבנה קיים שלם.

בענף הבנייה

שיפוץ מתייחס לתהליך של שיפור או מודרניזציה של בניין ישן, פגום או פגום. שיפוץ הוא תהליך של שיפוץ מבנה או מבנה על ידי תיקון מה שכבר יש ובמקרים מסוימים הוספת רכיבים חדשים. שיפוץ פירושו שינוי מוחלט בפריסה ובמבנה של בניין, לרוב כרוך בשינוי בשימוש בחלל. שיפוץ הוא ניקיון חדר מבלי לשנות את השימוש בו, בעוד שיפוץ משנה לחלוטין את ייעודו של חלל.

מבנים אלו מחליפים רכיבים במבנים קיימים במבנים חדשים / מפותחים המשנים את המראה

המבנה או הצורה של חלל כדי לשפר או לשנות עיצוב ופריסות חדרים קיימים. שיפוץ קשור קשר הדוק לשיפוץ ושיקום, שכן כולם מכוונים להחזיר את המבנה לקדמותו. מטרת השיפוץ האסתטי היא לשפר את האסתטיקה של בניין ישן באמצעות צביעה וטכניקות עיצוב פנים נוספות. אם חברה צריכה יותר אלמנטים אסתטיים ופונקציונליים בבניין מבלי לשנות את העיצוב, אז ניתן לעשות זאת בתמורה לשיפוץ.

עבור מבנים ישנים מדי לשיפוץ

שיפוץ ושיפוץ, האפשרות היחידה תהיה שיפוץ או שיפוץ מלא. עם זאת, היה מוכן לתיקון ותיקון מכיוון שחלקים מסוימים עשויים שלא להיבנות מחדש במלואם. אם המטרה שלכם היא לתת למבנה שלכם מראה של עיצוב מקורי, הרי ששיקום בהחלט יתאים לכם.

אם הבניין ייצא למכירה בשנים הקרובות, עדיף לשפץ אותו, שכן הדבר יעלה את שווי השוק שלו. כאשר נדרש שטח מגורים חדש, שינויים והרחבות לבניין קיים, כגון שיפוץ פנטהאוז, הם אלטרנטיבה כדאית ולעתים קרובות משתלמת כלכלית למעבר דירה.

בין אם אתה צריך קבלן שיוכל לשחזר במומחיות את החזית השברירית של הבניינים ההיסטוריים שלך

או לשפץ דירות בבית משותף קיים ומאוכלס, או לשפץ את הבניין שלך לאחר שריפה, שיטפון או הוריקן, אתה יכול לסמוך על ראסל כדי לשחזר את המבנה הקיים שלך לרמתו המיועדת. פונקציונליות. פרויקטים של שיפוץ סיסמיים משפרים את יכולתם של מבנים לעמוד בפני רעידות אדמה או תנועת קרקע. בניית בתים, מבנים ושירותים, תשתיות טכניות וכבישים מאפשרת מענה לצרכי החברה, תוך שיפוץ מבנים ומודרניזציה של שטחים בנויים מביאים את תנאי החיים של התושבים לרמת הצרכים. ציוויליזציה מודרנית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן