תחזוקת בריכה

אם אתם מחפשים מדריך לתחזוקת בריכות למתחילים או אם ברצונכם ללמוד על הפרטים של תחזוקת הבריכה, במדריך זה להדפסה שימושי יש את כל מה שאתם צריכים כדי להפיק את המרב מהבריכה שלכם לאורך כל הקיץ. אנו נבחן את כל הדברים שעליך לדעת בכדי להבטיח שהבריכה תישאר במצב טוב ותישאר בטוחה. כתוב והדבק את תוכנית אחזקת הבריכה שלך ואחסן אותה בבית או במשרד כדי להנגיש אותה בקלות.

תוכלו להתעדכן בשירותים בסיסיים ולתכנן כיצד לסגור את הבריכה

לשמור עליה בעונה נמוכה ולהביא את הבריכה לגלגלת. רשימת פעולות המשמשת לתחזוקת הבריכה מדי שבוע תעזור לכם בתחזוקה. בדוק את רשימת הבדיקה שלך לפני שתפתח את הבריכות לעונה כדי לראות אם יש לך את כל הכלים שאתה צריך כדי לשחות בבריכה – לאורך כל הקיץ. שמור על הבריכה שלך במצב מעולה עם טיפים אלה לתחזוקת Gunite ותנו לאקווסקייפ לעשות את העבודה!

אם כל זה יותר מדי עבודה, עליך לפנות לחברת אחזקת בריכות, במיוחד אם אתה גר בעיירה קטנה או באזור כפרי.

תחזוקת בריכה מקצועית יכולה לעלות בין $ 100 ל $ 500 לחודש, תלוי במיקום ובגודל הבריכה שלך, בדרך כלל לפי מיקום. רובם עושים זאת בעצמם, ומנקי בריכות, כמו מנקי בריכות או בעלי בריכות, מוציאים 20 עד 100 דולר לחודש כדי לשמור על הבריכה.

אם אינך מאמין שיש לך את הזמן או את הכישורים לשלוט באיזון במי הבריכה באופן קבוע

חיוני בהחלט להזמין חברת בריכה מהימנה כמו פול באטלר שתעשה זאת בשבילך. אם אין לכם זמן לשמור על ניקיון הבריכה, ותחזוקת הבריכה חשובה לכם, חשוב גם להזמין מנקה בריכה אמין לשם כך.

שירות מקצועי של תחזוקת בריכות דואג לכל דבר, החל מהרדת משטח המים ועד ניקוי כיסויי קירות הבריכה. אתה יכול להשתמש בשואב אבק לבריכה אם בבעלותך, או להשתמש במברשות בריכה כדי לקרצף את הרצפות שלך ליד הבריכה.

אין שתי בריכות זהות וללא ספק תתקלו באתגרים לתחזוקת הבריכות לאורך זמן המותאמים במיוחד לבריכה שלכם

אם אתם חושבים ששכרתם צוות לתחזוקת פארק המים, הייתם שמחים לדעת בדיוק מה הם עושים. אין בדיקה בחינם אם אתה שוכר חברה שתחזק את הבריכות שלך.

כשמגיע הזמן להחליט אם להשתמש בשירות ניקיון בריכות מקצועי או לא, כדאי גם לקחת בחשבון את עלות אחזקת המסננים ואיכות המים בבריכה שלך, כמו גם את מספר הפילטרים הזמינים. .

אם אין לך מנעולי שחיקת כלור או צפים שיעזרו לך לשמור על מינון הכלור בבריכה

תוכל לבדוק את הכלור בעצמך. כדי להבטיח שהבריכה שלך תישאר נקייה גם כאשר חומר החיטוי נגמר, הוסף זעזוע בריכה. כדי לשמור על כימיה בבריכה, זה רעיון טוב לזעזע את הבריכות כל שבוע-שבועיים. הם יכולים גם לזעזע את הבריכות כאשר יש שינוי משמעותי בגובה המים, כמו למשל בסערה.

התאמת הבריכה

כדי לשמור על התוצאות באזור בטוח היא המשימה הראשונה של תחזוקת הבריכה השבועית שלך. השלב הבא בשלישיית תחזוקת הבריכה הוא הניקיון, הכולל הברשת האגנים, הרחקת פסולת ויניקה. עם זאת, ניקוי ידני חיוני להסרת הצטברות כימית, לכלוך או חומרים נוספים שיכולים להצטבר על קירות הבריכה. אם אתה לוקח זמן בימי חול לעשות את 8 הדברים האלה לצורך תחזוקה שבועית של הבריכות, הבריכה שלך תהיה נקייה ככל האפשר.

אם אתה זקוק להדרכה במשימה מסוימת לתחזוקת הבריכה

זקוק לכימיקלים הדרושים בכדי לשמור על מי הבריכה באיזון ובריא, או זקוק לעזרה בתיקון והפעלת ציוד הבריכה שלך במלוא המהירות, אנו כאן בשבילך. עקוב אחר הטיפים שלנו לפשט ולייעל את תוכנית אחזקת הבריכה שלך כדי לא רק לשמור על נקיון הבריכות שלך, אלא גם להימנע מתיקונים יקרים.

חברת הבריכות שלנו מציעה שירות בריכה שבועי בו תוכלו לחזור הביתה ולוודא שהבריכה שלכם נקייה וללא בעיות תחזוקה. חפשו את הבריכה כל השבוע ותזדקקו רק לטיפול אחד בכדי להניע אותה שוב.

הדיילת בבריכה שלך תנקז מספיק מים

כדי להגיע לחלקים לניקוי, כמו גם לכל שאר חלקי הבריכה. אם אתה קונה כימיקלים לייצוב תכולת הכלור במי הבריכה שלך, אתה משלם עבור תחזוקה שבועית או חודשית עתידית כדי למנוע ממי הבריכה שלך להיות חומציים או בסיסיים מאוד.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

סגנון ציור פוטוריאליזם

ההיסטוריה של הפוטוריאליזם בפורטרטים הפעם הראשונה שבה השתמשו במילה "פוטוריאליזם" לתיאור ציור הייתה בשנת 1941. המונח נגזר מהמילים היווניות "תמונות" ו"אמיתי". פוטוריאליזם הוא ז'אנר של

להמשך קריאה »

כיסוי פלסטיק לתו נכה

מבוא: מהי שילוב נכים? שילוב של נכה הוא סט ייחודי של מיומנויות ויכולות שקובעות מה הוא יכול לעשות.למידע נוסף בנושא של כיסוי פלסטיק לתו נכה

להמשך קריאה »

קבלן בנייה ושיפוצים

מבוא: מהו קבלן בניה ושיפוצים? קבלנים מומלצים קבלני בנייה ושיפוצים הם אנשי מקצוע מיומנים העוסקים בענף הבנייה. קבלני בנייה ושיפוצים אחראים על בנייה, שיפוץ, תיקון

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן