תחזוקת בריכות

אם אתם מחפשים מדריך לתחזוקת בריכות למתחילים או אם ברצונכם ללמוד על הפרטים של תחזוקת הבריכה, במדריך שימושי להדפסה זה יש את כל מה שאתם צריכים כדי להישאר בטוחים ולהפיק את המרב מהבריכה שלכם לאורך כל הקיץ. אנו נסתכל על מה שאתה צריך לדעת כדי לוודא שהבריכה תישאר במצב טוב. כתוב והדבק תוכנית אחזקה לבריכה ואחסן אותה במקום בטוח, כמו מגירה או מגירה בביתך או במשרדך.

תוכלו להישאר על אדמת השירותים הבסיסיים ומוכנים לתכנן את סגירת הבריכה שלכם

תחזוקתה בעונה נמוכה והפעלת הבריכה מראש. רשימת פעולות המשמשת לתחזוקת הבריכה מדי שבוע תעזור לכם בתחזוקה. בדוק את רשימת הבדיקה שלך לפני שאתה פותח את הבריכה לעונה כדי לראות אם יש לך את כל הכלים הדרושים לניהול תחזוקת הבריכה – והבריכה – לאורך כל הקיץ. בואו נכין את Aquascape ונשמור על הבריכה במצב עליון עם טיפים אלה לתחזוקת הבריכה.

אם כל זה יותר מדי עבודה, חברת אחזקת בריכות עשויה להיות בחירה טובה יותר, במיוחד עבור אלו עם תקציבים מוגבלים.

תחזוקת בריכה מקצועית יכולה לעלות בין $ 100 ל- $ 500 לחודש

תלוי במיקום ובגודל הבריכה (בדרך כלל מיקום). רוב מנקי הבריכות, בעלי הבריכות ומנהלי הבריכות בארה"ב מוציאים 20 עד 100 דולר לחודש כדי לעדכן את הבריכות שלהם. אם אינך מאמין שיש לך את הזמן או את הכישורים לשלוט באיזון במי הבריכה באופן קבוע, חיוני בהחלט להזמין חברת בריכה מהימנה כמו פול באטלר שתעשה זאת עבורך. אם אין לך זמן לשמור על ניקיון הבריכה שלך, אך תחזוקת הבריכה חשובה לך, חשוב גם להזמין מנקה בריכה אמין שיעשה זאת. לצורך כך הם שוכרים חברת ניקיון בריכות מכובדת, כמו מנקי בריכות או מנהלי בריכות.

הם יעשו הכל החל משואב אבק משטח המים ועד ניקוי כיסויי קירות הבריכה, והם יוכלו להפעיל שואב אבק לבריכה אם יש לכם. תוכלו להשתמש במברשות בריכה כדי לקרצף רצפות בצד הבריכה, כמו גם לניקוי קירות הבריכה וחלקים אחרים בבריכה.

אין שתי בריכות זהות וללא ספק תתקלו באתגרים מסוימים בתחזוקת הבריכות לאורך זמן

אם אתה חושב ששכרת צוות לתחזוקת הבריכה, היית שמח לדעת בדיוק מה הם הולכים לעשות. בדיקות הן בחינם לכל חברת אחזקת בריכות שתשכרו לצורך אחזקת הבריכות.

כשמגיע הזמן להחליט אם להשתמש בשירות ניקיון בריכות מקצועי, כדאי לקחת בחשבון גם את עלות אחזקת המסננים ואת איכות הניקיון והניקיון של הבריכה.

כדי להבטיח שהבריכה שלך תישאר נקייה גם כאשר חומר החיטוי נגמר, הוסף הלם בריכה כל שבוע-שבועיים. אם אין לך מנעולים או שחיקת כלור שיעזרו לך לשמור על מינון תחזוקה של כלור בבריכה, בדוק את הכלור אחת לשבועיים. כדי לשמור על כימיה בבריכה באיזון, מומלץ גם לזעזע את הבריכות פעם או פעמיים בשבוע למשך חודש כדי לשמור על איזון. בכל פעם שיש שינוי משמעותי בגובה המים, יש לזעזע את הבריכות במשך כמה דקות לפחות.

התאמת הבריכה

כדי לשמור על התוצאות באזור בטוח היא המשימה הראשונה של תחזוקת הבריכה השבועית. השלב הבא בשלישיית תחזוקת הבריכה הוא ניקוי, שכולל צחצוח הבריכה, הרחקת הפסולת מלמעלה ומציאתה. עם זאת, ניקוי ידני חשוב כדי להסיר הצטברות כימית, משקעים או חומרים נוספים שעלולים להצטבר על קירות הבריכה שלך. אם אתה לוקח זמן לשמונת הדברים האלה כשאתה מתחזק את הבריכות שלך מדי שבוע, הבריכות שלך יישארו נקיות ככל האפשר.

אם אתה זקוק להדרכה במשימה מסוימת לתחזוקת הבריכה

זקוק לכימיקלים הדרושים בכדי לשמור על מי הבריכה באיזון ובריא, או זקוק לעזרה בתיקון והפעלת ציוד הבריכה שלך במלוא המהירות, אנו כאן בשבילך. עקוב אחר המדריך שלנו לפשט ולייעל את הטיפול בבריכה כדי לא רק לשמור על ניקיון הבריכות שלך, אלא גם להימנע מתיקונים יקרים.

חברת הבריכות שלנו מציעה שירותי בריכות שבועיים בהם תוכלו לחזור הביתה ולוודא שהבריכה שלכם נקייה וללא בעיות תחזוקה. אנו מטפלים בבריכות שלך כל השבוע ומבלים טיפול אחד בלבד בכדי להחזיר אותם לפעולה.

המומחה לתחזוקת הבריכה ינקז מספיק מים כדי להגיע לחלקים לניקוי ואז ינקז אותם שוב. אתה משלם עבור תחזוקה שבועית או חודשית על ידי רכישת כימיקלים המייצבים את תכולת הכלור במי הבריכה שלך ומונעים מהם להיות חומצי או בסיסי מאוד.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן