תמונות של בריכות שחייה

ברוך הבא לאוסף הרעיונות העיצוביים לבריכה המותאמים אישית שלנו, שם אנו מציעים עיצובים בריכתיים נהדרים רבים, כולל כמה מהפופולריים ביותר מרחבי העולם, כמו גם כמה חדשים. הבריכות בקולקציה זו מעוצבות בסגנונות שונים, כלומר אפילו תראו בריכות אקזוטיות שלא יכולתם לדמיין קודם. כאן תוכלו לדפדף במגוון רעיונות של פו מכל רחבי העולם, מארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום קוריאה, סין ועוד.

אם ברצונך לקשט את הבריכה שלך לאירוע מסוים או כתכונה קבועה

שקול 51 רעיונות אלה לעיצוב בריכות בחצר האחורית שיכולים להוסיף אופי ותככים לבריכה ולנוף כולו. אני מקווה שרעיונות ותכונות הבריכה הללו יתנו לך כמה רעיונות כיצד לשפר את עיצוב הבריכה שלך. כדי לעזור לך להפוך בריכות, אנו כאן כדי לעזור לך עם עיצובי הבריכות הפופולריים ביותר מרחבי העולם עד 2020, מארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום קוריאה ועוד.

הסדרה הבריכה מעל בראד וולס מצולמת על ידי מנהל המוצר סידני בראד וולס

החלום שלו הוא להמשיך ולצלם בריכות ברחבי העולם ולבקר בפאלם ספרינגס, קליפורניה, כדי לשים את הספין אוף שלו על כמה מהבריכות המצולמות ביותר בעולם. בדוק את תמונותיו של בריכות מרחבי העולם, אותן ניתן לראות באתר האינטרנט שלו, בחשבון האינסטגרם ובדף הפייסבוק. בין אם אתם מעוניינים לבנות בריכה בעצמכם או לבצע את הקמתה והתקנתה על ידי קבלן, אנו מקווים שתמונות אלו של בריכות שחייה יעניקו לכם השראה ויסייעו לכם לשמור על בריכה מינימליסטית. בין אם אתם זקוקים לבריכה קטנה, לבריכה גדולה או אפילו לבריכה בגודל מלא עם אזור שחייה, שירות המרת הבריכות שלנו יעזור לכם. אם אתם זקוקים לבריכת מסיבות שתופיע שוב, הירשמו לשירות הבריכה והבריכה של West Hills או עזרו לנו למצוא את הפיתרון המתאים לשיפוץ הבריכה שלכם. בריכת moorpark שלנו תקום לתחייה ואנחנו נעזור לך בפרויקטים אלה ובריכות אחרות.

ניתן להשיג את זה באמצעות בריכת ווינטקה המטויחת שלנו, שירות המרת בריכה תמורת 5,000 דולר ומעלה.

אם אתם רוצים תכונות מים לבריכה שלכם או חושבים להוסיף מפלים או מזרקות

תכונות כמו יצירת בריכה מסוג אחד עשויה לעבור דרך ארוכה. בריכות רב מפלסיות יכולות להיות דרך נהדרת לקבל בריכה שתתאים לצרכים שלכם, עם מגוון אפשרויות לסוגים שונים של בריכות.

תוכלו גם לשלב מדרגות באחה עם בריכות מטויחות או כיסויים לבריכה

כך שהמדרגות מתאימות בצורה מושלמת לסוף גן העדן הפרטי שלכם. אם אתה מצייר את רצפת הבריכה שלך ישירות, אתה יכול לעשות הכל במכה אחת, ממש כמו בריכה במלון או בספא. תוכלו לשבת באמצע הבריכה כמו בר ולוודא שכל האלמנטים של הבריכה משולבים בה. בר בריכה אינו דורש הרבה מקום וניתן להציב אותו בקלות במפלס התחתון של בריכה מרובת קומות או אפילו מעליה.

זה יהיה מקום נהדר לשחק עם צבעים ומרקמים, והסביבה יכולה גם לעזור לא רק לשפר את מראה הבריכה, אלא גם לספק קצת יותר אבטחה, מכיוון שהיא תהיה חלקה פחות בתנאים רטובים .

כיסוי חצי אוטומטי זה יכול לשמש גליל על עגלה או להתקין בסיפון הבריכה המקיפה אותו ועל גג בריכת השחייה.

כל אחד יכול לקבל בריכה בגינה שלו

אך תכונות הבריכה הן שהופכות אותה להנאה ייחודית ובלתי מוגבלת באמת. בריכות שכשוך הן אופציה נהדרת לשימוש זה, ובריכות שכשוך לחצרות קטנות קלות לשילוב בחללים קטנים. יחד עם זאת, בריכות בחצר האחורית עם מסלולים עגולים לא חייבות להיראות כמו בריכות שירות. בריכות עם צורה חופשית הן גם בחירה טובה עבור בעלי בתים המעוניינים לשלב בריכות בחללים א-סימטריים שכבר פותחו.

בדומה לנהרות ואגמים, בריכות שחיה טבעיות ואורגניות הן ללא כימיקלים ויש להן מערכת אקולוגית לניקוי עצמי. במקום כימיקלים, הם משתמשים בצמחים כמסננים ויש להם גם עלויות תחזוקה נמוכות יותר מאשר בריכות קונבנציונליות.

כשאתה משפץ את הבריכה מחדש, אתה יכול לבחור בעיצוב בריכה ארוך יותר המאפשר לך לעשות כמה הקפות בגינה שלך. אם אתה רוצה ליצור נווה מדבר אישי ממש בגינה שלך, אז כדאי שתקנה בריכה עם מפל שזורם דרכה.

ניתן לחבר ג'קוזי לבריכה מכל מקום שלאורך הקצה שלה או להקיף אותה ולהעלות אותו

כדי להפוך למאפיין מים בעיצוב. זוהי דרך נהדרת להגדיל את מה שאחרת יכול להיות רק עיצוב בריכת הברכיים הפשוטה, והתזות המים שנופלות ממנה, המותקנות בצד הבריכה, מעניקות לאזור שלך נופך נחמד.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן