תעלות גלישה

מי שבילה זמן רב ברכיבת הגלים יודע שיש מצב בעייתי המכונה אוזן הגולש. אם אתה גולש או צולל לכל החיים, מגיע זמן בחייך שתעלת האוזן מתחילה לצמוח ולהצטמצם. חושבים שהעצמות בתעלות האוזניים מתחילות לצמוח, מה שהופך אותן לצרות יותר, והעצמות החדשות האלה הן בדיוק הבעיה באוזני הגולשים.

גידול זה של אקזוזיס אינו מוגבל לגלישה

עם זאת ויכול תוצאה מכל פעילות החושפת אתכם לתנאים הקשים של האוקיאנוס, כמו שחייה, צלילה, גלישה וצלילה. יכול להיות שיש מקום לבניית תעלות מלאכותיות או תעלות צפות שבהן ניתן יהיה להעביר גל מונע. נסיעה בגלים אפשרית ב נחלים ונהרות צרים, נטולי תנועת סירות, שבהם תחבורה מונעת גל עשויה להיות אפשרית. זה מציע אפשרות להתנסות בהנעת כוח פיר באמצעות גל נדידה כערוץ.

מחולל גלים יכול ליצור סדרה של גלים אשר יתפשטו דרך התעלה ויצרו ספינה מונעת-גל גדולה שהפכה את הגלים להנעה באמצעות שילוב של מנועים חשמליים

גנרטורים חשמליים וגנרטור גלים. מעבורת גדולה יכולה להפוך כמה מנופף להנעה, בעוד ספינה קטנה יותר תרכב על הגל כמו גלשן אוקיאני.

כמובן

גלישה בים היא אומנות כזו ומשהו מיוחד מאוד, אך מצד שני זה הרבה יותר צפוי מהאוקיאנוסים. לדעתי בריכות גלים טובות מאוד, הגולשים יודעים כיצד פועלים הקטעים השונים והבריכות מציעות עקביות ואיכות העלולות להפוך את התחרות למעניינת. יה אושן – פחות אנשים, תחזור לגלוש, אני לא בטוח מה לעשות. רציף בחירה בחירת בחירה בחירת בחירה בחירת בחירה בחירות בחוץ בחירות בחוץ בחירות בחוץ בחירות בחוץ בחירות בחוץ בחוץ

לאורך חופי הערוץ יש חשפנים רבים

והדייגים חייבים להיות מוכנים לחפצים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים כדי לזרוק מכשירים גדולים לרכוב על הזרם, מכיוון שבתי ספר ענקיים של דגי פיתיון משתמשים בהם כקיצורי דרך. חשפניות משתמשות בזרמים ובהפסקות כמקומות מנוחה והאכלה, לכן יש להכין דייגים עם פקקים גדולים ופזורות כבדות ולזרוק אותם למים אם הם מתפתים על ידי החשפניות הגדולות הרוכבות על הזרם, בעוד דגי פיתיון ענקיים משתמשים בערוץ קיצור דרך.

אם אינך רוצה לעבוד עם איזמל קטן מאוד או לקדוח לתעלת האוזן שלך

בדוק כמה מאטמי האוזניים הטובים ביותר לגלישה למטה. כשאתם גולשים במים חמים, השתמשו במגן אוזניים המותאם אישית למניעת חשיפה למים קרים, במיוחד כשקר או רוח. גלוש תמיד בחליפת צלילה ותישאר תמיד איפה לחבר את אטמי האוזניים, אך אם אתה מרגיש שעברת את גבולותיך, הסר אותם, שים אותם בכיס הקצר שלך והתחל מחדש.

אם אתה מישהו שגולש בחורף או במים קרים בכל עונה כלשהי

אזני הגולש שלך צריכות להדאיג. אם מים נדבקים לאוזניכם בזמן הגלישה, כנראה שתפתחו את אוזני הגולשים. יתכן שתצטרך לנער את הראש כדי להוציא את המים מתעלת האוזן שלך, ואם יש לך מים תקועים באוזן במהלך הפגישות שלך בגלישה, זה כנראה מה שמתפתח באוזניים שלך.

אם אתם פחות נוטים לנסות לגלוש ולהסס לצאת למפלים

אפשרות חלופית היא חתירה בעמידה. גלישה בנהר היא חוויה ייחודית, תוך שימוש בטכניקות דומות לאלו המשמשות לתפוס גלים באוקיאנוס, אך עם גלים שפשוט לא נגמרים. גולש נהר יכול להתמודד עם הנהר, לתפוס גל, לנסוע במהירות דרך המים מבלי לזוז בפועל ולתפוס גלים. גלישה בנהר יכולה להתבצע בערוצי נהרות שעדיף לזרום מהר יותר מ -5 קמ"ש, מה שמאפשר לך להתנדנד קדימה ואחורה עם הזרם.

למרבה הצער

נהרות לא מייצרים גלים נייחים שאתה יכול לגלוש בהם, או לפחות לא כמו שאתה רוצה. החדשות הטובות הן שאטמי אוזניים מודרניים לגלוש מאפשרים לך לרכוב על הגלים מבלי לוותר על הביצועים. במים פנאי מסוימים, מחוללי גלים השואבים אנרגיה מרשת החשמל המקומית יכולים לספק את אנרגיית הגלים הנדרשת להפעלת השכרת גל או סירות פנאי שיכולות לפעול בנתיבי מים כאלה. ניתן להתקין תעלות מלאכותיות ולחבר אותם גם לאיים ימיים או ליבשת, וליצור אפשרות להניע את הגלים באוניות מיוחדות קטנות המובילות מספר רב של אנשים, כגון קיאקים, רפסודות ואפילו סירות.

במובן מסוים, גלישת נהר והווריאציות שלה דומות לריצה, פעילות גלישה במובן שזה ספורט ריצה. הגלישה ב- Icestream פחות דינמית מגלישה בים, מכיוון שזה מקום קטן יותר ומוגבל מבחינת כמות המים הזמינה ומספר האנשים על הסיפון.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן